Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
Kush jemi ne?
AlbaniaPress.com / ShqipëriaPress.com - Agjenci Informative Kombëtare Shqiptare
AlbaniaPress.com / ShqipëriaPress.com është faqe informative e pavarur që ka për qëllim ta informojë opinionin mbarëshqiptar dhe atë ndërkombëtar me rrjedhat aktuale në trevat shqiptare në Ballkan! Që nga fillimi i saj (viti 2000) me emrin dervina.com, moto e saj ka qenë dhe do të jetë: Shqipëria - Një Komb - Një Shtet!

Ne besojmë se vetëm me bashkimin e trojeve etnike shqiptare në një shtet do të arrihet deri te paqja dhe prosperiteti në Ballkan.

Ju lutemi të gjithë vizitorëve të na shkruajnë, të na japin sygjerimet dhe kritikat e tyre dhe çdo mendim që kanë rreth faqës sonë!
E-maili kryesor: info@albaniapress.comKontakti
» Emaili gjeneral i web-faqës tonë
Emaili kryesor: info@albaniapress.com 

» Kryeredaktor i faqës
Faik Smajli Britania e Madhe

.
. .

» Arlind Nushi - Webmaster
Kontakt emaili: arlindd@gmail.comKontakt formulari
Emri juaj i plotë:
Emaili juaj:
Seksioni të cilin dëshironi ta kontaktoni:
Pyetja/Komenti/Kërkesa apo Vërejtja juaj: (e domosdoshme)
   
Fotolajm
...
 

© 2019 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi