Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
Barometri diplomatik *** Pse Serbia pėr liberalizimin e vizave nuk e ...
 
1
2
3
4
Lajmi tjetėr »
    Lajme   Opinion   Intervista   Histori    
Vazhdo tek kategoria - Opinion »
Fotolajm
28. 11. 1912
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 
Lidhjet Shpallje Arkivi i lajmeve Galeria ėshtė ende nėn pėrpunim!
Grupi i Veteranėve: PĖRKRAHIM KĖRKESAT E ...
Njė grup shokėsh Veteranė, pėrkrahin Grupin e Kumanovės, sidomos pėrkrahin thirrjen e Grupit tė Kumanovės, drejtuar popu... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Lajme
Sė pari, demarkacioni me Serbinė, pastaj m...
Prof. Dr. Mehdi Hyseni
Barometri diplomatik *** Pse Serbia pėr liberalizimin e vizave nuk e pati kusht demarkacionin me Kosovėn?! - Nga... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Opinion
Aty ku ėshtė mėsuesi Vaxhid janė edhe nxėn...
Isuf I. Bytyēi
Mėsuesi Vaxhid Sejdiu me punėn, angazhimin dhe pėrkushtimin e tij nė kuadėr tė shkollės shqipe ėshtė bėrė model, se si d... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Intervista
Zgjerohet Mėsimi Plotėsues nė Gjuhėn Shqip...
Isuf I. Bytyēi
„Njė njeri, i cili nuk i pėrket kombit tė tij, nuk i pėrket as njerėzimit“ Hugo Wolf Mėsuesja Fahrije Basha, nė ... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Kulturė
GJENOCIDI I KRYENGRITĖSVE SERB NDAJ SHQIPT...
Tragjedinė mė tė madhe shqiptaret e Beogradit e pėrjetuan me fillimin e kryengritjes serbe gjatė vitit 1806. E cila kis... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Histori
HISTORIANI LIS MIRĖ MUHAMET TĖRNAVA IKU I ...
Nė Lismir tė Fushė-Kosovės iku nė ditėn e djehit dhe njė tjetėr lis i mirė i historisė shqiptare, veēmas i asaj tė Mesje... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Tė ndryshme
ALBANIAN PAINTER GAZMEND FREITAG PARTICIPA...
Gazmend Freitag, painter and graphic artist was born in Pataqani i Poshtėm, Kosovo and lives in Linz. In his work, full ... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - English
 

© 2017 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi