Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 

Si ju duket dizajni dhe struktura e re e faqės? 
Anketa u publikua më 26 nėntor 2008 nė ora 12:50 dhe deri më tani nė tė morėn pjesė gjithsej 942 vizitorė
• E shkėlqyer
 
53.6% (505 vota)
• E mirė
 
21.5% (203 vota)
• Nuk pėrbėn ndonjė dallim
 
5.9% (56 vota)
• E keqe!
 
18.7% (176 vota)
 
Anketa ėshtė e mbyllur / 28-11-09

A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ? (11/04/2009 | Vota: 8,119)

A do tė merrni pjesė nė zgjedhjet e 15 nėntorit? (11/10/2009 - 28/11/2009 | Vota: 302)
Si ju duket dizajni dhe struktura e re e faqės? (26/11/2008 - 28/11/2009 | Vota: 942)
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi