Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
SQARIM PĖR OPINIONIN
Publikuar më 19 dhjetor, 2017 nė orėn 01:16 ( Para 28 ditė e 11 orėve ) Lajme |
Rrit madhësinë e shkronjave
Ne pasardhėsit e Familjes Meha nga Prekazi i Skėnderajt, jo pėr tė reaguar ndaj shkrimit tė disa portaleve ose mė mirė thėnė informimit tė Partisė NISMA, dhėnė portalit indeksonline pėr kinse; “Nismės nga sot i janė bashkuar edhe pasardhėsit e familjes se Tahir Mehės”, por pėr hirė tė realitetit sqarojmė opinionin se nė Partinė NISMA mund tė ketė aderuar njė apo dy individ nga familja Meha por jo tė gjithė, sepse pasardhėsit e Familjes sė Emin Latit, Nebih e Tahir Mehės ashtu siē i kanė qėndruar besnik fjalės, punės, veprės e sakrificave pėr atdhe, qėndrojnė edhe sot tė rreshtuar nė krah tė kėtyre vlerave.

Tė gjitha projektet e realizuara deri mė tash pėr Familjen e pėr Lagjen Mehaj kanė qenė tė realizuara nga Komuna e Skėnderajt me kryetar Z. Sami Lushtaku. Kėtė nuk po e themi pėr publicitet apo mburrje, por pėr hirė tė realitetit. Prandaj, Nismas i urojmė suksese, por edhe i themi troē; Ata individ qė i bashkohen kėsaj partie, e qė ne nuk kemi asgjė kundėr, kanė emėr e mbiemėr dhe nėse janė pasardhės tė Familjes sonė apo tė ndonjė Familje tjetėr le tė shkruhet pse jo, por le tė shkruhet e tė informohet opinioni drejtė, sepse pasardhėsit e Familjes Meha nuk pėrfaqėsohen me dy individ...

Emin Lati
Nė emėr tė Familjes Meha

Prekaz-Skėnderaj
18/12/2017

Vėrėjtje: Artikujt e botuar nė albaniapress.com nuk shprehin domosdoshmėrisht mendimet e stafit moderues!
 
 
Vlerësimi juaj për lajmin
I keq I dobët I mirë Shumë i mirë I mrekullueshëm
 
Vlerësimi:
Jep vlerësimin tënd
Është vlerësuar nga 34 vizitorë
Lexuar: 540 herė
Versioni për printim Dërgoje tek miku/mikja juaj Shtoje këtë artikull në listën e favoritëve
 
 
Ēfarė pėrmban Ligji i ri pėr gjuhėt
E premtė, 12 janar 2018 - 04:32
Nė Kuvendin e Maqedonisė sot me 69 vota u miratua Ligji pėr pėrdorimin e gjuhėve. Mė posht MekuliPress, ju sjell pėrmbajtjen e kėti Ligji. Ligji pėr pėr...
Kosova ėshtė Djepi i barbarisė dhe gjenocidit...
E dielė, 07 janar 2018 - 20:24
REAGIM Prifti malazez i Kishės Ortodokse, Radomir Nikēeviq, paska deklaruar nė Shkodėr se «Kosova ėshtė Serbi sepse ai ėshtė njė vend i shenjtė i Serbis...
GEZUAR!
E dielė, 31 dhjetor 2017 - 21:23
.
SQARIM PĖR OPINIONIN
E martė, 19 dhjetor 2017 - 01:16
Ne pasardhėsit e Familjes Meha nga Prekazi i Skėnderajt, jo pėr tė reaguar ndaj shkrimit tė disa portaleve ose mė mirė thėnė informimit tė Partisė NISMA, d...
REAGIM: i Fakultetit Filozofik lidhur me vend...
E martė, 14 nėntor 2017 - 19:22
Dje, mė 13.11.2017, pėrmes mjeteve tė informimit publik, u informuam se Gjykata e Apelit ka vėrtetuar vendimin e Gjykatės Themelore tė Prishtinės pėr ta ko...
më shumë nga - Lajme »
 
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi