Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
 
Ēamėria » Janinė
Temperatura momentale
23°C
Lagështia: Erërat
51% 0 km/orė
Azhurnimi i fundit: E enjtė, 01:31
Parashikimi për katër ditët e ardhshme
Sot  Temp. minimale: 14°C  Temp. maksimale: 24°C
Nesėr  Temp. minimale: 14°C  Temp. maksimale: 24°C
Pasnesėr  Temp. minimale: 13°C  Temp. maksimale: 24°C
E dielė  Temp. minimale: 13°C  Temp. maksimale: 27°C
E hėnė  Temp. minimale: 14°C  Temp. maksimale: 27°C

Vërejtje: Gjasa që ndryshimi i temperaturave të motit të publikuara sot, në krahasim me katër ditët e ardhshme është relativisht e madhe!
 
 
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi