Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
Gėzuar Motmotin e Ri 2019
Publikuar më 04 janar, 2019 nė orėn 03:19 ( ) Lajme |
Rrit madhësinë e shkronjave
Me dėshirė, qė nė Motmotin e Ri 2019, tė arrijmė atė vendimtaren: pjekurinė politike, pėrbashkimin e sinqertė tė tėrė potencialit tonė mendor e veprues, pėrreth Flamurit Kombėtar, tė vendosur pėr realizimin e plotė tė Amanetit tė Dėshmorėve tė kombit!
Familjarisht, Ju dėshirojė tė pritni, gėzoni dhe pėrcillni edhe shumė Motmot, me shėndet tė ėmbėl dhe me suksese tė plota!

Sejdi Veseli

.
Vėrėjtje: Artikujt e botuar nė albaniapress.com nuk shprehin domosdoshmėrisht mendimet e stafit moderues!
 
 
Vlerësimi juaj për lajmin
I keq I dobët I mirë Shumë i mirë I mrekullueshëm
 
Vlerësimi:
Jep vlerësimin tënd
Nuk është vlerësuar deri më tani!
Lexuar: 156 herė
Versioni për printim Dërgoje tek miku/mikja juaj Shtoje këtë artikull në listën e favoritëve
 
 
Dhoma e Lordėve kundėrshton korrigjimin e kuf...
E premtė, 11 janar 2019 - 19:40
Ish-ambasadori i Republikės sė Kosovės, nė Britaninė e Madhe, Muhamet Hamiti, ka sjellė detaje nga njė debat qė ėshtė zhvilluar nė Britaninė e Madhe, e ku ...
Kosova dhe Shqipėria nėnshkruajnė 12 marrėves...
E hėnė, 26 nėntor 2018 - 18:12
Nė mbledhjen e pėrbashkėt ndėrmjet Qeverisė sė Republikės sė Kosovės dhe e Qeverisė sė Republikės sė Shqipėrisė e cila po mbahet nė Pejė, u nėnshkruan 12 m...
Lind Maqedonia e Veriut, votohet ndryshimi i ...
E premtė, 19 tetor 2018 - 23:11
Deputetėt e Kuvendit tė Maqedonisė sot nė rend dite e kanė pasur pikėn pėr tė vendosur rreth marrėveshjes me Greqinė, tė nėnshkruar mė 17 qershor tė kėtij ...
"Korigjimi i kufijve", ndikimi nė sigurinė e...
E shtunė, 29 shtator 2018 - 03:35
Propozimi i drejtorit tė drejtorisė speciale ruse tė spiunazhit (FSB ) Andrei Manoilo, " Rishikimi i kufive", temė e ditės nė rajonin e trazuar, pak par...
Ngushėllime popullit shqiptar dhe liridashėsv...
E enjtė, 26 korrik 2018 - 22:58
Vdekja e Adem Demaēit pikėllon rėndė gjithė shqiptarėt, e nė fakt gjithė liridashėsit. Nė kėto momente dėshirojmė t’i gjendemi pranė sidomos familjarėve e ...
më shumë nga - Lajme »
 
 

© 2019 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi