Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
153 komente
» dr.Besnik Bardhi,Gjakove
E enjtė, 09 prill 2009 - 17:26 
Kjo web faqe eshte dhe nje kontribut ne drejtim te heqjes se kufirit imagjinar ndershqiptare.Se pari ne duhet te largojme kufirin nga kokat tona,pastaj doemos vie te fusionimi i tere kombit tone.
Rrofte gjeni dhe ADN shqiptare.Rrofte Shqiperia,Kosova,Kosova lindore,trevat shqiptare ne Maqedoni dhe Mal te Zi si dhe plaga qe kullon gjak - Qameria. 
» N:BUSHI STAVANGER NORVEGJI
E merkurė, 18 mars 2009 - 21:45 
JU urojsukses ALBANIA PRESS jeni te mrekullushem 
» Zijadin Shurdhani,Zvicėr
E hėnė, 16 mars 2009 - 12:28 
Albania press ju uroj shumė suksese pėr shumė artikuj qė botoni pa pasur frig nga askushi,dhe i shpalosni haptas figurat e "diplomacisė sė Kosovės"qė pėrfaqsohen nė botė.Natyrisht qė jemi shumė tė shqetsuarse si klanet fisnore,miqėsore por edhe ato ish komuniste tė Milosheviqit arrin sot dhe bėhėn "diplomat" qė para lufte ishin nė shėrbim tė Udbės famkeqe Jugosllave...E pėrgėzoj dhe e pėrkrahi plotėsisht autorin Qazim Doda pėr artikullin a shkruar nė Alabania press,ku me fakte tė gjalla ju kundėrvehet "diplomatit" komunist Avni Spahut ish korrospondet i Rilindjes sė asaj kohe...Unė shpesh herė kur lexoj ose kamė nė dijeni,kur kumunistėt e tė kalurės sonė shumė tė hidhur,avancohen me poste tė larta shtetrore si ky qė unė mund ta quj edhe skandal diplomatik kosovar,qė nė Kosovėn e lirė tė vehen bashkpuntorėt e Udbės dhe tė kenė poste tė larta shtetrore nė tė gjitha instuticonet shtetrore tė Kosovė kurr nuk do ta besoja por ja se edhe kjo u bė e vėrtetė dhe kėte po e pėrjetojmi kėtė sihariq.Si ka mundėsi qė sot kudo nė botė kemi shumė shqiptarė me njė aftėsi tė jashtėzakonshėm,ku nifen me shumė veprimtari tė sukseshme natyrisht tė shkolluar nė perendim,atyre fare nuk ju mundsohet mundėsia qė ata tė pėrfaqsohen si diplomat tė shkolluar nė perendim por qeveria bjen komunista me ideologji tė kohės komuniste...Nėse qeveria e Kosovės nuk dėrgon njerėz tė ri tė shkolluar jashtė por edhe nė Kosovė pėr diplomat,kamė njė parandenjė qė Kosova ka pėr tė psuar nė diplomaci para ēdo shteti qė pėrfaqsohet Kosova kudo nė botė siq psoi diplomacia e Skender Hysenit pėr lobim pėr njohjen e Kosovė nga ato shtete qė deri mė tani nuk e kanė njoftur Kosovėn.  
» fridioni
E shtunė, 28 shkurt 2009 - 22:51 
pershendetje te gjitheve ju uroj per kete faqe webi te mrek 
» nita
E premtė, 27 shkurt 2009 - 16:04 
pershendetje te gjitheve,ju peruroj per web faqen eshte shum e qelluar,keni postu shume lajme te freskta,suksese ne te ardhemn vazhdoni keshtu... 
» LISI
E martė, 24 shkurt 2009 - 21:23 
Pėrshėndetje tė gjithve,e posaqėrisht ju pėrshėndes ju stafi i Albaniapress dhe ju uroj njė pun tė mbar dhe suksese tė pa kufijshme.Ju lumt..........
Me nder dhe rrespekt nga LISI admin i TV-ALBASTRIMA dhe WWW.Alba-Strima.tk
RROFT KOMBI SHQIPTAR
RROFT SHQIPĖRIA E BASHKUAR 
» Balli Kombetar=Kercove
E dielė, 22 shkurt 2009 - 02:11 
pershendetje vllezer e mtora shqipetare,permes keti komenti dua te ju drejtohem juve qe ne venat tuaja rrejedh gjak shqipetari,qe te bashkohemi rreth nje ideali qe eshte ribashkimi i trojeve shqipetare,vllezer e motra pa ribashkim te trojeve shqipetare ska alternativ,ardhmeri,dinjitet per shqipetaret. 
» guri i KERCOVES
E dielė, 15 shkurt 2009 - 12:36 
Tung shqiptare ne tere ruzullin toksor,ju pershendes edheb ne faqen e re te ALBANIA pres ju uroj se pari shendet,gurbet te lehte dhe te mire dhe sa ma pare qe te ketheheni ne vatrat tuaja te vjetra shekullore.E di edhe une si eshte buka e gurbetit,e kam shijuar edhe une,vetem pak kohe sa per kripe e shitje mend,fitoni,fitoni se parat tuaja i pret me duarhapur USKANA elasht-KERCOVA...tung...tung 
» Kėmbėsori
E premtė, 13 shkurt 2009 - 21:32 
Pėrshėndetje "ALBANIApress.com", juve jeni ndėr ata tė pakėt njerėz tė vėrtetė, qė me mish e me shpirt, mundohen qė me ēdo kusht tė bėjnė shqipėtarėt "NJĖ".
Pranoni pėrgėzimet mė tė sinqerta pėr dizajnin dhe programimin e mirėfillėt tė faqes suaj.
 
» Esmeri
E premtė, 09 janar 2009 - 09:00 
Ka kohė qė nuk e kam hapur kėtė faqe. Jam i befasuar pėr tė mirė. Pėr kėtė dhe pėr tė gjitha tė arriturat iu pėrgėzoj. Urime, suksese...Mund tė them me plot bindje se jeni tė mirė...
I pėrshėndesė tė gjithė vizitorėt e kėsaj faqe...dhe zhfryt♪7zoj nga rasti tua uroj edhe vitin e ri...
E gėzofshim Shqipėrinė e bashkuar...
 
Faqja e 1 prej 16 faqeve gjithsej
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi