Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
153 komente
» SHABAN CAKOLLI
E premtė, 29 qershor 2007 - 12:38 
Kur dua te informohem,te lexoi kulturen,te njihem me diasporen,lajme e opinjon,drejtohem te Dervina,aty ndihem me se miri,me i informuari.

Suksese per shume mote. 
» Izeti_Pr
E premtė, 29 qershor 2007 - 06:42 
Cdo lavdat per faqen tuaj dervina.com, keni hapsire shum te mire per te gjitha lamit e jetes, vetem vazhdoni, JU LUMT 
» Izeti
E premtė, 29 qershor 2007 - 02:34 
E di qe te gjith e doni Kosoven e pavarur, por sasht boll ajo,per Kosoven duhet guxim, pune e mirfillt, sakrific, kultur ne vend te punes, kudo, duhet qe kudo qe jeni te jeni pasqyr pozitive per Kosove, shtetin tuaj qe e doni. 
» Hajdini
E enjtė, 28 qershor 2007 - 01:40 
vazhdoni 
» SHABAN CAKOLLI
E merkurė, 27 qershor 2007 - 09:47 
KĖTO DITĖ DOLI NGA SHTYPI LIBRI POETIK;GJERMANISHT -SHQIP;I PERKTHYAR NGA RAGIP RAMA DHE FERDINAND LAHOLLI:
LIBRI DIE MACHT-DER DICHTER-PUSHTETI I POETĖVE;U BOTUA NE SHTEPINĖBOTUESE"DORUNTINA" NĖ GJERMANI:

QĖLLIMI I BOTUESĖVE ISHTE NJOHĖJA E NDĖRSJELLĖ NĖ MES DY KULTURASH;GJERMANO-SHQIPTARE:KY LIBĖR LLOGARITET NDĖR LIBRAT MĖ TĖ KOMPLETUAR DERI SOT;DHE NĖ TE JANĖ PĖRFSHIRĖ DHJETĖ POET TĖ SHQUAR GJERMANFOLĖS:LI BRI ĖSHTĖ MIRĖPRITUR MJAFT MIRĖ EDHE TE LEXUESIT SHQIPTAR NĖ GJERMANI. 
» SHABAN CAKOLLI
E enjtė, 21 qershor 2007 - 08:27 
Sot shqiptarėt janė tė interesuar mė tepėr se kurrė tė informohen.Kosova ėshtė nė qendėr tė informimit,rreth statusit tė saj flitet e pėrflitet,sot je optimist se zgjidhja ėshtė nė prag,nesėr diplomatėt ta rrėnojnė optimizmin me njė shtyreje,flitet pėr njė muaj,pastaj muaj ,muaj.....
Kjo ėshtė brengė pėr qdo shqiptar,gurė nė qafė qė nuk tė len tė lirohesh,edhe informimet nuk janė tė njejta,disi vijnė tė mjegulluara!Duke lexuar"Dervinen",mu dukt se hasa nė burimin mė tė freskėt tė informimit.Suksese pėrshumė mote"DERVINA". 
» SLLUPCANI 2001
E dielė, 17 qershor 2007 - 05:39 
JU LUMTE JUVE DERVINA QE ĒESHTJEN KOMBETARE E KENI NGRITUR NE VENDIN QE E MERITON. 
» Kumanova
E dielė, 17 qershor 2007 - 02:53 
Jeni shume te mire, sukses. 
» anita
E premtė, 15 qershor 2007 - 12:46 
Jeni shume te mire vetem vazhdoni dhe mos u ndalni kurre, ju dua te gjithe shqiptareve kudo qe gjinden. 
» Regjia
E dielė, 10 qershor 2007 - 16:25 
Te nderuar zonja/zoterinje te stafit drejtues te dervines!
Ju sigurisht jeni nje faqe informative dhe shume interesante, kete nuk mund ta mohoj. Per kete pune keni komplimente.

Me respekt,
Regjia 
Faqja e 10 prej 16 faqeve gjithsej
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi