Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
153 komente
» Cama
E shtunė, 09 qershor 2007 - 16:41 
po mos te kishte Shqiperia njerez te mire dhe te zotet sikur ju ,sigurisht se nuk do te ekzistonte.Ju lumte

 
» i vetmuari
E martė, 05 qershor 2007 - 04:44 
ju zoterinj te dervines ju lumt qdo koment eshte i tepert vetem vazhdoni keshtu. 
» Shemsi
E premtė, 01 qershor 2007 - 15:01 
Nje faqe shume e mire informative dhe mbi te gjitha kombetare .Ju lumte stafite drejtuse dhe ashtu vazhdoni cdo here te palodhur per Bashkim Kombetare !  
» Dino - Holande
E dielė, 20 maj 2007 - 13:46 
Te them te verteten kam gjetur veten ne kete web, do te thoja se sa here qe vizitoj, gjithnje gjej kenaqesin, pra ju deshiroj sukses dhe gjithe te mirat ; super; 
» Naimi
E merkurė, 16 maj 2007 - 02:43 
Ju lumt vetem perpara me energji pozitive drejt sukseseve. 
» Zenuni
E shtunė, 12 maj 2007 - 12:07 
Keni nje pershendetje nga une, me vjen mire per komentet qe i keni bere edhe cdo mik apo mikesh qe e lexon keto komente besoj se ka nje teori shume te qartsuar nga kjo faqe e letersise qe e kan ber por ne vizitoret duhet ti ndihmojm edhe me shume komente edhe shkrime nga talentet kudo qe jane ne evrope , te gjitheve ju deshiroj lexim te kenshem , tung nga düsseldorfi  
» tetova
E shtunė, 12 maj 2007 - 05:14 
pershendetje lexuesve te DERVINA.comgjithashtu edhe stafit pononjes,vetem perpara ne SHQIPERIN E BASHKUAR.... 
» trendelina
E martė, 08 maj 2007 - 07:17 
ju pershendes te gjithe qe e lexojne kete faqe te internetit,qe per mua eshte shume nje faqe e mire me gjera shume te mira e shume interesante.bravooooooooo dervina 
» Shkumbin
E shtunė, 05 maj 2007 - 12:25 
Pershendetje te gjithe lexuesve dhe moderatoreve te kesaj faqeje.Me te vertet jam i fascinuar me kreativitetin dhe parimet se si eshte ndertuar kjo faqe .Poashtu jam mjaft i ekzaltuar me perparimin e shqiptareve te diaspores duke lexuar komentet dhe shkrimet e tyre. Kam pasur disa paragjykime ne lidhje me diasporen sa i perket kanalizimit te energjise se saj per realizmin e aspiratave tona shekullore,por shoh se aty gjenden mjaft ideatore te shkelqyeshem te cilet me diturine e tyre do te largonin nga froni feudalet nga trojet shqipetare.
Me nderime nga Prizreni historik. 
» kreshniku
E premtė, 04 maj 2007 - 09:48 
jeni ma te miret ju uroj fat???? 
Faqja e 11 prej 16 faqeve gjithsej
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi