Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
153 komente
» shpresa
E enjtė, 03 maj 2007 - 13:33 
me pelqeu faqja e juaj dhe ju pergezoj ju prift e mbara 
» Artani
E martė, 01 maj 2007 - 00:41 
keni be nje pune shum te bukur- shqiperija e bashkuar e vetme zgjedhje per shqipetaret artani -usa-ju pershendes te gjithve 
» eshtref.com
E hėnė, 30 prill 2007 - 10:00 
Ju pėrshendes dhe ju pėrgzoj kėt webfaqe tė mir dhe sukse matutjeshėm.Kėt faqe rastėsisht e kam gjet po me thėn tė drejtėn nuk mbetet dit pa e vizitu, Eshtrefi nga zvicra 
» Arben Gojani
E hėnė, 30 prill 2007 - 05:24 
Faqe per mrekulli me te gjithat asnje faqe shqiptare nuk pash qe eshte me e pasur pershendetje te perzemerta nga Peja 
» Fjolla
E shtunė, 21 prill 2007 - 10:18 
Bravo shum web i mire
gjermani 
» Belushi
E shtunė, 21 prill 2007 - 05:56 
Kėt faqe rastėsisht e kam gjet po me thėn tė drejtėn nuk mbetet dit pa e vizitu sepse po ka gjėra tė larmishme.Ju uroj pėr kėt faqe kaq tė mir.Kaloni mir 
» Valja nga CH
E shtunė, 14 prill 2007 - 14:57 
Jeni shum te mir vetem vazhdoni kshtu.Suksese!!! 
» A r T i
E premtė, 06 prill 2007 - 16:40 
SHQIPERIA E RIBASHKUAR E VETMJA ALTERNATIVE.
JU PERSHENDES DERVINA.COM
 
» A.S
E enjtė, 05 prill 2007 - 22:02 
Dervina.com jeni duke bere nje pune te mrekullueshme per kombin tone. Kjo pune e juaj ka vlera te pamohueshme. Une jam aktivist i ceshtjes kombetare dhe vizitoje dervina.com prej vitesh, jam ne njohuri edhe per aktivitetin tuaj ne faqet patriotike te cilat i keni udhehequr shqiperiaelire.com dhe shqiperiaebashkuar.com para disa vitesh. Asnjehere nuk keni vendosur fotot apo lavderuar veten si bejne disa pronar te faqeve cka tregon se ju punoni per komb e jo per reklamim personal. Une ju uroj sukses me gjithe zemer dhe pergezoje per punen madhore qe beni.
Pershendetje nga Prishtina 
» Arlind
E enjtė, 05 prill 2007 - 04:05 
Kaltrina, lajmet ditore ne i vendosim ne faqen tjeter me emrin kerkoni.com e cila eshte pjese e rrjetit DERVINA.COM.
Merre lidhjen:
http://www.kerkoni.com/?f=lajme
dhe aty i ke 5 kategori te lajmeve ditore qe azhornohen cdo ore. 
Faqja e 12 prej 16 faqeve gjithsej
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi