Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
153 komente
» Kaltrina
E martė, 03 prill 2007 - 20:18 
Dervina.com eshte nje nga faqet te cilen une e vizitoj cdo dite. Opinionet te cilat i lexoj tek ju nuk i gjej ne faqet tjera shqiptare. Jeni perfekt, por a kishit pas mundesi t'i vendosni edhe lajmet ditore.
Une nuk kam kohe ti vizitoje edhe faqet tjera si p.sh kosova.com apo kosovapress, kishte qene mire sikur te gjitha ti keni ne dervina.com. 
» heneza
E martė, 27 mars 2007 - 06:27 
Jeni shume te mire suksese
Te fala nga Shkupi  
» Berat Dervishi
E dielė, 25 mars 2007 - 18:20 
Pa koment, per mrekulli qenka te argetohesh ketu. Pershendetje nga Gjermania  
» NGA TROJET E ILIRIDES
E shtunė, 24 mars 2007 - 18:16 
RROFTE POPULLI SHQIPETAR NEN SHQIPONJEN DY KRENARE:

Jeni shume te forte s ka kush ju ndal,pershndetje te perzemerta me nje grup shokesh nga diaspora.me te mira tung.......
 
» KERCOVA
E shtunė, 24 mars 2007 - 18:02 
Ju lumte juve DERVINA:dhe gjith atyre qe punojnen per BASHKIMIN KOMBETAR SHQIPTAR:

SUKSESE CDO SHQIPTARI NE DIASPORE DHE NE VENDLINDJE:  
» shaqa
E premtė, 16 mars 2007 - 07:33 
sukses 
» m3thod.man@hotmail.com
E enjtė, 15 mars 2007 - 09:42 
shum i mir web 
» merita prishtine
E shtunė, 10 mars 2007 - 13:14 
jeni te shkelqyeshem, ju deshiroj pune te mbare, 
» Fruthi
E premtė, 09 mars 2007 - 16:57 
Pershendetje te sinqerta, sdi a mjaftone te theme se jeni afer te jeni PERFEKT! 
» Drilon Mitrovica
E hėnė, 05 mars 2007 - 18:18 
Jeni te sinqert .Jenite pa zevenndesushum. Me ju jemi afer vendelindjes. suksese ne te ardhmen tung 
Faqja e 13 prej 16 faqeve gjithsej
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi