Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
153 komente
» Ballisti, Kercove
E shtunė, 03 janar 2009 - 02:10 
VELLEZER E MOTRA SHQIPETARE JU PERSHENDES PERZEMERSISHT NGA KERCOVA DHE JU UROJ VITITN E RI 2009,KY VIT KOFT VITI I BASHKIMIT TE SHQIPETARVE QE TE PERKRAHIM NJE IDE ,RIBASHKIMIN E TROJEVE SHQIPETARE. 
» USKANA-ILIRIDE
E premtė, 02 janar 2009 - 02:30 
pershendes perzemersisht faqen e pavarur albaniapress.com e cila lufton per ribashkimin e trojeve shqipetare,une Bashkim Imrei ua uroj vitin e ri 2009 gjith shqipetarve, dhasht zoti qe ky vite do te jet realizimi i endrres ton shekullore ribashkimi i trojeve shqipetare,pershndetje nga Bashkim Kercova. 
» >>dini
E enjtė, 01 janar 2009 - 23:12 
Uroj te gjithe bashkombasve gjitha te mirat e gjithe e posaqerisht diaspores i deshiroj mepak halle e me shum lidhje komunikim e harmoni.Edhe nje here GEZUARRRRRRRRRRRRR 
» Toni
E enjtė, 01 janar 2009 - 04:07 
Stafit te mrekullueshem te faqes dervina.com ju uroj sukses ne vitin 2009, sukses me emrin e ri AlbaniaPress.com.  
» Grenza
E merkurė, 31 dhjetor 2008 - 20:34 
Pershendetje bashkatdhetar te idealit ton Kombetar,ju jeni prijs dhe flakadan te se vertetes,prandaj faqja e juajč,esht nderi i gjith Shqiptarve dhe krenaris ton Kombetare kur kemi nje qendrim nje ideal Bashkimin kombetar.

Per ndryshe une jam Grenza Snajperisti i Aksh ne bruksel;Un kerkoj nga Populli ti hakmirem shkaut se vetem me hakmerrje do te mbesim barabar sepse keshtu per dit po humbin gjak shqiptari me gjith Luften qe nai nenqmuan Politikanet ton kriminela.
www.fbksh-aksh.com www.bashkimikombetar.com Vetevendojsje.org www.dervina.com. www/albania-tod.com
 
» bashkim imeri
E merkurė, 31 dhjetor 2008 - 16:41 
ua uroj te gjith shqipetarve vitin e ri,ky vit qof vit i sukseve te shqipetrve,u realizoft endrra e kah motshme RIBASHKIMI I SHQIPERIS ETNIKE,A KA diku ne bot nje vend apo shtet rreth e qark kufi me kombin e vet 
» abgjini@hotmail.com
E merkurė, 31 dhjetor 2008 - 16:24 
E dashura Albaniapress,ju jeni ata te cilet na afroni me memedheun me lajme e informata nga perditeshmeria ne tokat mjerish akoma te ndara shqiptare.Vazhdoni te punoni keshtu me zell ku frytin do e keni prane.
Pasi qe jemi ne prage te ndrrimit te motmoteve ju uroj te gjithe stafit tuaj te keni shendet e suksese ne te gjitha sferat e jetes.
Atdhetarisht Gjini Oslo Norvegji 
» Guri i Burimit
E merkurė, 31 dhjetor 2008 - 13:05 
Jeni shum te mirė.Keni repsekt shum te madh ,por ju lutem qe mbrenda mundesive ta begatoni kete faqe me muzikė te paster shqiptare.Tung tung kalofshit mirė dhe URIME VITI I RI JU REDAKSI E NDERUAR DHE TE GJITH SHQIPTARVE KU DO QE NDODHEN 
» xheto pozherani
E martė, 16 dhjetor 2008 - 17:48 
Juve redaksi e nderuar ju lumte,si dhe pune te mbare,e bashke me ju krenohemi,se jemi shqipetare.
Te jetoj shqipetaria gjithmone e bashkuar,pershendetje per ju te gjithe,vellezer e motra kudo qe jeni. 
» ZijadinShudhani,Zvicėr
E shtunė, 06 dhjetor 2008 - 07:32 
Nė tė lexur nė faqėn e Dervinės shumė tė respektuar nga ana e ime sepse kėtu mundesh tė gjejsh tema tė ndryshme,qofshin ato shkencore,politike a kulturore.Sot lexova shkrimin nga Albin Kurti,ku nė konferencė pėr shtyp kishte vrejtur mungesėn e gazetarėve tė RTK-ės,ku edhe nė emisienin e lajmeve si ngjarje e kishte vue nė pikėn e katėr tė lajmeve me 3 minuta info tė ngjarjes,sepse pėr kėta tė RTK-ės kjo demostrat nuk ėshtė top lajm,apo hit lajm numėr njė,kjo ėshtė normale pėr ta pasi qė aty zot dhe dem baba dem ėshtė kumunisti i shkolluar nė ide dhe edukate kumuniste Agim Zatriqi,i cili nihej si bashkpunėtor i Udbės .Sa i pėrketė RTK-ės pėr deri sa akoma e sundon kumunisti qė nuk dua t`ja pėrmendi emėrin se dihet se kush ėshtė ai, ajo kurr s`ka pėr qenė e lirė por e cenzurar nga ata,prandaj edhe demostrata qė u zhvillue pėr ata s`ka qenė aq me rėndėsi kombtare.Ajo duhet me u reformue fund e krye,se nuk ka profesonalizėm nė te,ky medium le ta shef mė sė afrėrmi RTV 21 e Koha vizonin,sa profesonal janė nė punė e tyre si gazetarė,ndėrsa ėshtė edhe shumė ma mirė tė shiqojnė kanalet e Shqipėrisė si janė Top Chanelli,Klani,TVSH e shumė tė tjerė qė mundtė krahasohen me mediumit e Gjermanisė,si RTL,Prosiben,Kabel e tjerė.Albin shpresojm se RTK-ja do tė jetė ma afėr popullit kur kumunistve do t`ju vjenė fundi,dhe do tė jetė shumė profesionele dhe pa cenzur politike... 
Faqja e 2 prej 16 faqeve gjithsej
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi