Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
153 komente
» ANI
E enjtė, 04 dhjetor 2008 - 07:14 
PERSH TE GJITH MICVE TE MI SHQIPETARVE KUDO CE JAN,nga ANJIS greqi.
ALBANIA=BEATY+COOL 
» Geni
E dielė, 16 nėntor 2008 - 14:45 
Pershendetje dhe nga une per te gjithe atdhetaret por dhe per te gjithe Shqiptaret kudo qe jetojne ne trevat tona apo ne diaspore. 
» Adriani
E dielė, 09 nėntor 2008 - 15:49 
Iu pershendes te gjithve. Jeni ma te miret. 
» guri
E premtė, 31 tetor 2008 - 09:05 
Pershendetje te gjithe lexuesve te nDERVINES tone qe i ba shkoi dhe i bashkon anekend rruzullit toksore te gjithe shqiptaret kudo qe jane,bravo DERVINA dhe vazhdoni keshtu edhe me tutje,pershendetje....tung....tung. 
» rudi
E shtunė, 25 tetor 2008 - 17:10 
Mos mė verboni
E pastaj t'mė vajtoni
Muret sonte po mė shoqrojnė
Me vetmin e kesaj Bote
Pėrshėndetje nga poet Rudi... 
» Ebardha
E premtė, 24 tetor 2008 - 07:16 
Jeni fantastik , suksese ! 
» veq per ty
E hėnė, 13 tetor 2008 - 15:45 
ju pershendes te gjitheve qe jeni ne kete vend por me se shumti natyren stinen atisarin qe kam rrespect per te kalone mire ju pershendes te gjitheve prej gjilanit  
» Tropojani
E enjtė, 09 tetor 2008 - 08:42 
Ju pershendes te gjitheve bravo ju qofte  
» Abas Fejzullahi
E martė, 16 shtator 2008 - 02:30 
Fjalėt e bukura janė ushqim shpirtėror, qė shpeshėherė nė praktikė e lėnė tryezėn e zbrazėt, nėse ato nuk shoqėrohen me veprime konkrete dhe praktike.
Dervina deri mė tani ėshtė duke u pėrpjekur qė t`i plotėsoj tė dya kėto elemente nė lidhshmėri njėra me tjetrėn, dhe nga ajo qė kam pėrcjellur deri mė tani, rezultatet janė tė mira dhe gjithnjė nė rritje.
Me fat, punė tė mbarė e suksese
Me respekt
Abas Fejzullahi
PS.Kėrkoj ndjesė pėr disa lėshime rreth mendimit paraprak gjatė tė shkruarit, pa e kontrolluar, ku janė bėrė disa gabime nė tė shkruarit e disa fjalėve. 
» shqipdon vaksinca
E shtunė, 30 gusht 2008 - 18:11 
cdo gje qe harroj e gjej tek ju cdo gje qe lexoj e mesoj nga ju,Dervina ime ti ma mban shpresen te gjadh edhe pse ndollem i merguar ty me ben te gjindem ne nish ne bujanoc preshev kumanov e deri atje ku endrra ma cliroii zemren dhe theu kufite artificial .... emri yt esht i madh sa vet historia e qindra mija banoreve qe u debuan nga pushtuesit sllav ty i ban te gjall me vete emrin qe e mbane prandaj meritoni te mbesni edhe me te miret ju rrespektojme sepse jeni me te miret. 
Faqja e 3 prej 16 faqeve gjithsej
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi