Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
153 komente
» Pal Krasniqi
E shtunė, 08 dhjetor 2007 - 01:02 
Dervina.com dhe stafit te saj - Meritoni dekorate nderi nga shteti shqiptar per punen e palodhur qe beni ne sherbim te interesave kombetare shqiptare. Jeni medium shqiptar ku spiunet e huaj nuk kane arritur t'i fusin hundet.
Shpresoj se do te ju zgjat kjo pune e juaj deri ne bashkimin kombetar. 
» bilall
E dielė, 02 dhjetor 2007 - 10:42 
tung nga shkupi ju pershendes te gjithe urime festen e flamurit 28nentori 
» arti_gjk
E merkurė, 28 nėntor 2007 - 13:01 
urime festa flamurit  
» RASHIT AGA
E merkurė, 14 nėntor 2007 - 12:22 
JU PERSHENDES JUVE DERVINA.COM VETEM VAZHDONI KESHTU .......
SHKUPI-HASANBEGU ESHTE ME JUVE, TUNG 
» Xeni
E martė, 13 nėntor 2007 - 18:17 
Pershendetje te perzemerta, jeni te mrekullueshem, vetem vazhdoni perpara se nuk ka kush qe ju ndal ne sukseset e juaja. 
» vera
E hėnė, 05 nėntor 2007 - 17:19 
Pershendetje nga Kosova vetem perpara dhe shume suksese ne te ardhmen 
» pershendetje nga riajd ajeti
E martė, 30 tetor 2007 - 15:56 
pershendetje nga lugina e preshevese jeni met te miret vec vazhdoni keshtu vec te para shqipe pershendet nga riajdii  
» Albani Tetove
E dielė, 14 tetor 2007 - 09:24 
Jeni te mrekullueshem si web faqe vazhdoni keshtu dhe pune te mbare .Me respekt nga Tetova 
» ndricimi
E enjtė, 11 tetor 2007 - 09:27 
Ju po beni shume per vendin tuaj . bravo shqiperia
 
» Dervishi
E merkurė, 26 shtator 2007 - 06:53 
Eshte nje web-faqe qe ploteson te gjitha kriteret,me materiale te shumta.Vazhdoni.......pune te mbare 
Faqja e 7 prej 16 faqeve gjithsej
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi