Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
153 komente
» Mr. Arber Xh.
E shtunė, 22 shtator 2007 - 21:12 
Puna e juaj ka vlere per te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen. Me kontributin tuaj keni bindur nje mase te madhe te popullit shqiptar ne Kosove, Maqedoni e gjetiu se bashkimi eshte e vetmja zgjidhje per shqiptaret ne Ballkan.
Me pelqen edhe dic tjeter te dervina.com se nuk perkrahni kete grup apo kete parti, perkrahni te gjithe qe jane per bashkim kombetar.
Ju lumte 
» Lindi nga Lyoni
E enjtė, 06 shtator 2007 - 12:10 
Jeni korrekt dhe jepni lajme te sakta e té vrteta, pér két mé pélqeni dhe jam shikues i rregull né két faqe té juaj. Ju déshiroj suksese dhe puné té mbar... 
» Vildana
E martė, 28 gusht 2007 - 09:01 
Nje pershendetje e madhe per gjithe vizitoret, e posacerisht per ju Dervina.com, jeni te mrekullueshem.
NO COMMENT
Vildana - Ulqin
 
» syla
E merkurė, 22 gusht 2007 - 03:34 
Ju lumtė Dervina, jeni me te miret veq perpara.
Ju pershendes nga qyteti me i vjeter ne evrope Novobėrda. 
» beni
E hėnė, 20 gusht 2007 - 10:47 
Jeni me te miret, veq vazhdoni, suksese 
» Agimi
E hėnė, 20 gusht 2007 - 07:03 
Ju lumtė Dervina. Vetem kėshtu ecet drejt sukseve. 
» gentiani
E premtė, 17 gusht 2007 - 08:19 
Pershendetje asht mire ,ka edhe ma mire .Me duket se keni plotesuar nje mungese te nje komunikimi ndershqiptar,edhe pse doren ne zemer jo ne permasat krejt te nevojshme psh mungon ose duhet me ju qas pak me shume temave kulturore ,shkrimeve letrare-artistike ,kemi nje mungese kulture dhe boshlleqe te theksuara ne te shprehur(ne shqiptaret sidomos trojet jashte Shqiperise administrative) e te ngjashme,nejse roma seshte ndertuar per nje dite ,por ne jemi te vonuar ,edhe nje here urime
 
» DONA
E dielė, 12 gusht 2007 - 09:55 
TUNG DERVINA JENI ME TE MIRET VEQ VAZHDONI KSHTU QAO QAO 
» mirźMARSHA
E hėnė, 06 gusht 2007 - 03:35 
kA VEND PĖR KRITKĖ D E R V I N E S,POR EDHE FJALĖ MIRADIE 
» mala
E enjtė, 02 gusht 2007 - 11:37 
Jeni te mrekullueshem ju duam shum
se pa nje shtete ska ardhmeri per
SHQIPETARE E SHQIPERI!
JU LUMTE DHE NJE PERSHENDETJE SHUM TE NGROHTE NGA VET UN MALA!
VETEM
SHQIPERIA NATYRALE SKA RRUGE TJETER!!!
 
Faqja e 8 prej 16 faqeve gjithsej
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi