Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
153 komente
» gona
E martė, 31 korrik 2007 - 08:21 
ej edhe tash shum mir amo perpara me ka pelqy ma shum pamja e webit edhe kan qen do rubrika me shume edhe ma te mira edhe tash so keq mir esht kaloni mir  
» doni
E shtunė, 28 korrik 2007 - 10:09 
te gjitha qe me interesojn ti shoh e ti lexoj ketė bej permes faqes se juaj DERVINA veq vazhdoni ju pershendes nga Stuttgarti.
 
» zuqa_pr
E premtė, 27 korrik 2007 - 03:03 
Meritoni komplimente nga publiku gjithė shqipėtare,vetem vazhdoni edhe me shume me sfida..! sEQa 
» Gent I. Prokshi
E martė, 24 korrik 2007 - 15:44 
Dervina.com, sot eshte webfaqja me serioze ne sferen politike, kulturore, ekonomike e shoqerore qe prezanton mendimin e lire per te gjithe Shqiptaret ne bote.

Ju lumte'


 
» lula
E merkurė, 18 korrik 2007 - 07:28 
pershendetje  
» Arti
E enjtė, 12 korrik 2007 - 10:43 
komplimente dervina per webfaqe jeni tu ber nje pun te mir ju uroj fat... 
» Arti
E enjtė, 12 korrik 2007 - 10:38 
ju pershendes the shpresojm dhe enderrojm si gjethmon ket pavaresi qe nuk po vjen e nuk e ka ndermend me ardh 
» Albina
E enjtė, 05 korrik 2007 - 14:53 
Pershendetje stafit tuaj, per here te pare e pashe kete faqe, dhe te them te drejten ishte dicka e mire kjo cfare keni menduar te beni, dukej qe kishit shume vizitore, kjo per vete faktin se ajo cfare mundesohet ketu ishte e gjithanshme.
Ne fund ju deshirojme suksese te gjithe atyre qe e mirembajne kete faqe, dhe atyre qe shkruajne per te mire per kete faqe. Kaloni bukur, jeni shume te mire.
Mire u pafshim. 
» mentor_terrnoc
E hėnė, 02 korrik 2007 - 20:24 
Tung, pershendetje te gjithe shqiptareve kudo qe gjinden, po ashtu pershendes webfaqen dervina.com.
stay cool  
» Babi
E hėnė, 02 korrik 2007 - 18:21 
Kjo faqe eshte e mire, Dervina ka merita per te, natyrisht, por le te jete kjo faqe e mendimeve dhe sygjerimeve qe i preukupojne qytetaret, e jo veq te shkruhet per Dervinen.  
Faqja e 9 prej 16 faqeve gjithsej
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi