Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
» Prishtinė  
temperatura momentale
19°C
Lagështia Erërat
86% 7 km/orë
parashikmi 4 ditor
01:31 dje
» Tiranė  
temperatura momentale
10°C
Lagështia Erërat
87% 0 km/orë
parashikmi 4 ditor
05:32 dje
» Shkup  
temperatura momentale
18°C
Lagështia Erërat
94% 0 km/orë
parashikmi 4 ditor
01:31 dje

» Preshevė  
temperatura momentale
19°C
Lagështia Erërat
86% 7 km/orë
parashikmi 4 ditor
01:31 dje
» Ulqin  
temperatura momentale
26°C
Lagështia Erërat
44% 4 km/orë
parashikmi 4 ditor
01:31 dje
» Janinė  
temperatura momentale
23°C
Lagështia Erërat
51% 0 km/orë
parashikmi 4 ditor
01:31 dje

Janinė
min: 14°C maks: 24°C
Preshevė
min: 17°C maks: 24°C
Prishtinė
min: 16°C maks: 22°C
Podgoricė
min: 21°C maks: 29°C
Ulqin
min: 18°C maks: 30°C
Gostivar
min: 13°C maks: 20°C
Ohėr
min: 14°C maks: 22°C
Shkup
min: 17°C maks: 26°C
Tetovė
min: 14°C maks: 21°C
Bajram Curri
min: 15°C maks: 25°C
Berat
min: 16°C maks: 28°C
Durrės
min: 21°C maks: 29°C
Elbasan
min: 15°C maks: 25°C
Korēė
min: 14°C maks: 22°C
Kukės
min: 15°C maks: 22°C
Peshkopi
min: 12°C maks: 19°C
Shkodėr
min: 21°C maks: 29°C
Tiranė
min: 14°C maks: 27°C
Vlorė
min: 19°C maks: 29°C
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi