Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 

A do tė merrni pjesė nė zgjedhjet e 15 nėntorit? 
Anketa u publikua më 11 tetor 2009 nė ora 19:30 dhe deri më tani nė tė morėn pjesė gjithsej 302 vizitorė
• PO
 
31.5% (95 vota)
• JO
 
61.9% (187 vota)
• Nuk e di!
 
6.6% (20 vota)
 
Anketa ėshtė e mbyllur / 28-11-09

A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ? (11/04/2009 | Vota: 8,120)

A do tė merrni pjesė nė zgjedhjet e 15 nėntorit? (11/10/2009 - 28/11/2009 | Vota: 302)
Si ju duket dizajni dhe struktura e re e faqės? (26/11/2008 - 28/11/2009 | Vota: 942)
Fotolajm
Gjergj Kastrioti - SKENDERBEU
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 
 

© 2018 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi