Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
Protestat e 27 janarit nė kryeqytetin e Kosovės janė tregues i mirėfilltė i gjendjes, e cila po mbretėron nė vend, janė tregues tė kontradiktave ...
 
1
2
3
4
Lajmi tjetėr »
    Lajme   Opinion   Intervista   Histori    
Vazhdo tek kategoria - Opinion »
Video
"Nėntori i dytė"
Shpallja e Pavarėsisė sė Shqipėrisė 28. XI. 1912
Fotolajm
QĖNDRESA SHEKULLORE!
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 
Lidhjet Shpallje Arkivi i lajmeve Galeria ėshtė ende nėn pėrpunim!
DORĖHIQET KRYETARJA E SAPO ZGJEDHUR E PPD...
D E K L A R A T Ė Tė nderuar delegat dhe kuvendar tė Kongresit tė VI tė PPD, mbajtur mė 17 Janar 2015! Suksesi i Ko... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Lajme
Qeriqi: Protestat e 27 janarit nė Prishtin...
Ahmet Qeriqi
Protestat e 27 janarit nė kryeqytetin e Kosovės janė tregues i mirėfilltė i gjendjes, e cila po mbretėron nė vend, janė ... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Opinion
“JU JENI AJKA E KOMBIT, I BĖNI NDER VETES ...
Pėrshėndetje z. Qyqalla! Z. Qyqalla, pėr lexuesit, ju lus dy-tri fjalė rreth idesė pėr njė organizim ndryshe, apo for... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Intervista
Njė portė e hapur nė misteret e Ilirisė
Prof. Dr. Eshref Ymeri
Nė Panairin e 17 tė Librit qė u hap nė Tiranė mė 12 nėntor dhe vazhdoi deri mė 17 nėntor 2014, doli nė qarkullim edhe nj... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Kulturė
FARIDIN TAFALLARI: PĖR KOHĖN E ARTĖ... (VI...
Faridin Tafallari
PJESA E SHTATĖ) FARIDIN TAFALLARI KUJTIMET E VEPRIMTARISĖ SIME DHE SHOKĖVE TĖ MI, QĖ NĖ MOSHĖN E RINISĖ SĖ HERESHM... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Histori
Konfrontimi i rrėnjėve tė tatėpjetės sė Ko...
Gjashtė vite pasi “pavarėsia e mbikėqyrur” filloi nė Kosovė dhe 15 vite pasi sulmet ajrore tė NATO-s i dhanė fund luftės... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Tė ndryshme
GAZMEND FREITAG – ALBANIAN ARTIST
Gazmend Freitag is not only an outstanding painter of nudes and portraits, but he also understands how to transpose pict... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - English
 

© 2015 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi